Zkontrolujte si prostřednictvím našich stránek pokrytí sítě PegasNet ve Vaší lokalitě. V případě zájmu nás kontaktujte s Vaší poptávkou, ve které uveďte přesnou adresu místa připojeni, email a telefon. V nejbližší době Vás budeme zpětně kontaktovat.

Pegas TV

Služba Pegas TV umožňuje sledovat Vámi vybrané televizní kanály na různých zařízeních – od televizních přijímačů přes stolní počítače a notebooky až po tablety a mobilní telefony. Většinu programů lze sledovat až 7 dní zpětně, nebo si je nahrát.

Právě funkce nPVR zajistí, že se konečně i televize bude přizpůsobovat Vám. Umožníme Vám zacházet s televizním vysíláním stejně jako s filmem na DVD. Pořady si můžete pozastavit, zopakovat, nahrát nebo přehrát z archivu i několik dní zpětně. Sledujte své pořady v TV tehdy, kdy to chcete Vy a ne, když je právě dávají.

  • StartOver – chcete se na právě shlédnutou scénu ve sportovním utkání nebo v napínavém akčním filmu podívat ještě jednou? Není problém, stiskem tlačítka se vraťte v čase pořadu zpět a scénu si pusťte znova.
  • Pauza – ideální ve chvíli, kdy si potřebujete během sledování filmu odskočit, zazvoní telefon nebo u dveří soused. Prostě pořad zastavte a už Vám neuteče ani vteřina děje.
  • TimeShift / Archiv – ke kterémukoliv pořadu na všech podporovaných stanicích je možno se vrátit i 7 dní zpětně. Prostě si jen v televizním programu vyberete stanici, pořad a prostě si ho pustíte, jakoby začínal zrovna teď.
  • Nahrávání – pokud předem víte, že během vysílání Vašeho pořadu nebudete moci být u TV, nahrajte si ho! Dostanete k dispozici virtuální prostor, kam si můžete ukládat své nahrávky z TV a pouštět si je později. Systém je plně automatizovaný a spuštění i ukončení nahrávání dokáže v daný čas provést bez Vašeho zásahu.

Pro její zavedení není třeba instalovat novou přívodní kabeláž do Vašeho bytu – bude použit stávající datový kabel, kterým Vám dodáváme připojení k internetu. Služba není závislá na společné televizní anténě v domě a není ovlivněna špatným počasím jako satelitní příjem. Přitom nabízí obraz i zvuk ve špičkové kvalitě (HD) a moderní nadstandardní funkce. HD kvalita nemusí být dostupná na připojení po bezdrátové technologii.

Podrobný popis jednotlivých balíčků a funkcí pro daný program (zobrazení na PC, tabletu, mobilu, funkce nPVR, ...) naleznete v podrobně v ceníku.

Programová nabídka je přebírána od provozovatele převzatého televizního vysílání společnosti KonekTel, a.s., která je jako provozovatel převzatého vysílání registrován Radou pro rozhlasové a televizní vysílání pod Sp. zn./Ident.: 2010/948/sve/Kon ze dne 19.10.2010. Společnost Konektel a.s. má řádně uzavřené smlouvy se všemi poskytovateli obsahu i ochrannými svazy.

vloženo: 01.09.2015 | autor: iTomB - PegasNet internet