Zkontrolujte si prostřednictvím našich stránek pokrytí sítě PegasNet ve Vaší lokalitě. V případě zájmu nás kontaktujte s Vaší poptávkou, ve které uveďte přesnou adresu místa připojeni, email a telefon. V nejbližší době Vás budeme zpětně kontaktovat.

WiFi připojení

Vysokorychlostní internet od PegasNet pomocí WiFi přijímače - rodinné domy, nebo klient s vlastním přijímačem. Na technologii 5GHz (802.11an) až k rychlostem 60/30Mbps. Ve starších lokalitách rychlosti až k 20/5Mbps (Valcha technologie 5GHz). Na technologii 2,4GHz (802.11bg) se pohybuje k rychlost až 15/4Mbps (Valcha technologie 2,4GHz, další měření).

 

Rychlost 60/30Mbps znamená 60Mbit/s (download - data směrem k Vám - prohlížení WWW stránek) a upload: 30Mbit/s (upload - data směrem od Vás - posílání pošty).

 

Ve večerních hodinách může dojít k poklesnu rychlosti, důvodem je vyšší počet připojených klientů a sdílení rychlosti mezi nimi. Rychlost by dlouhodobě neměla klesat pod 4/1Mbps.

 

Zdarma Vás přepojíme od konkurence v případě schváleného zařízení. Pro technologii 2,4GHz je nutná správná podpora šifrování WPA/AES. Pro technologii 5GHz je nutné zařízení firmy Mikrotik. Ostatní případy řešíme dle konkrétní domluvy.

 

Postupně plánujeme rychlosti stále více navyšovat, provádět upgrade sítě a dolaďovat speciální systém na řízení rychlosti.

vloženo: 20.09.2011 | autor: iTomB - PegasNet internet