Zkontrolujte si prostřednictvím našich stránek pokrytí sítě PegasNet ve Vaší lokalitě. V případě zájmu nás kontaktujte s Vaší poptávkou, ve které uveďte přesnou adresu místa připojeni, email a telefon. V nejbližší době Vás budeme zpětně kontaktovat.

Kabelové připojení

Vysokorychlostní internet od PegasNet po UTP a FTTx technologií v bytových a panelových domech s centrálním rozvodem se pohybuje rychlostí až k 40/30Mbps. V současné době lze dosáhnout vysokou rychlost na hlavních páteřích i u klien ta ve vybraných panelových a bytových domech v Plzni, Líních a Nýřanech. V plánu je dosažení rychlosti přesahující 100Mbps.

 

Rychlost 40/30Mbps znamená 40Mbit/s (download - data směrem k Vám - prohlížení WWW stránek) a upload: 30Mbit/s (upload - data směrem od Vás - posílání pošty).

 

Ve večerních hodinách může dojít k přechodnému poklesu rychlosti internetu. Důvodem bývá větší počet právě připojených klientů k síti a sdílení rychlosti mezi nimi. Rychlost by dlouhodobě neměla klesat pod 5/2Mbps.

 

Připojíme Vás zdarma v případě možnosti získání většího počtu klientů.

 

Postupně plánujeme rychlosti stále více navyšovat, provádět upgrade sítě a dolaďovat speciální systém na řízení rychlosti.

vloženo: 20.09.2011 | autor: iTomB - PegasNet internet