Zkontrolujte si prostřednictvím našich stránek pokrytí sítě PegasNet ve Vaší lokalitě. V případě zájmu nás kontaktujte s Vaší poptávkou, ve které uveďte přesnou adresu místa připojeni, email a telefon. V nejbližší době Vás budeme zpětně kontaktovat.

Internet

 

WiFi připojení

Vysokorychlostní internet od PegasNet na technologii 5GHz (802.11an) až k rychlostem 60/30Mbps. Na technologii 2,4GHz (802.11bg) se pohybuje až k rychlosti 15/4Mbps (Valcha technologie 2,4GHz, další měření). Rychlost 20/4Mbps znamená 20Mbit/s (download - data směrem k Vám - prohlížení WWW stránek) a upload: 4Mbit/s (upload - data směrem od Vás - posílání pošty). Ve večerních hodinách může klesnout rychlost více, je to z důvodů většího počtu připojených klientů a sdílení rychlosti mezi klienty. Rychlost by dlouhodobě neměla klesat pod 2/1Mbps. Přepojení od konkurence zdarma v případě schváleného zařízení. Pro technologii 2,4GHz je nutná správná podpora šifrování WPA/AES. Pro technologii 5GHz je to zařízení mikrotik. V opačných případech dle domluvy. Postupně bude rychlost ještě navyšována, jak se bude provádět upgrade sítě a dolaďovat speciální systém na řízení rychlosti.
autor: iTomB - PegasNet internet zobrazit ...

Kabelové připojení

Vysokorychlostní internet od PegasNet po UTP a FTTx technologii se pohybuje až k rychlostem 60/30Mbps. Na vybraných místech i přes 100Mbit/s za pouhých 250,- s DPH. Rychlost 20/4Mbps znamená 20Mbit/s (download - data směrem k Vám - prohlížení WWW stránek) a upload: 4Mbit/s (upload - data směrem od Vás - posílání pošty). Ve večerních hodinách může klesnout rychlost více, je to z důvodů většího počtu připojených klientů a sdílení rychlosti mezi klienty. Rychlost by dlouhodobě neměla klesat pod 2/1Mbps. Přepojení od konkurence zdarma v případě možnosti připojení více klientů. Postupně bude rychlost ještě navyšována, jak se bude provádět upgrade sítě a dolaďovat speciální systém na řízení rychlosti.
autor: iTomB - PegasNet internet zobrazit ...

Oblast pokrytí

Vysokorychlostní Internet bez omezení s rychlostí nad 100Mbit/s za cenu od 250,- s DPH. Rodinné domy s rychlostí až 60Mbit/s a cenou od 283,33 s DPH. V oblastech: Chotěšov, Líně, Nýřany, Starý důl, Stod, Sulkov, Tlučná, Úherce, Zbůch, Plzeň, Bory, Božkov, Černice, Doudlevce, Lhota, Petrohrad, Radobyčice, Slovany, Valcha.
autor: iTomB - PegasNet internet zobrazit ...

Objednat

autor: iTomB - PegasNet internet zobrazit ...